Około 23:25 12 lutego 2018 r. zmarł nasz Proboszcz – ks. Stanisław Dadas. Niech Bóg Miłosierny przyjmnie Go do chwały nieba.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę, 14 lutego od godziny 12 do 19:30 trumna z ciałem zmarłego zostanie wystawiona w sali wielofunkcyjnej, o godz. 20.00, w kościele będzie sprawowana Msza Święta z udziałem księży z dekanatu włodawskiego i modlitewnym czuwaniem do godz. 24.00.

W czwartek, 15 lutego o godz. 9.00 rozpocznie się modlitewne czuwanie przy trumnie zmarłego. O godz. 15.00 w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie Mszy świętej żałobnej będzie przewodniczył Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda, a po niej ciało zmarłego kapłana zostanie przewiezione do parafii Zwola w dekanacie żelechowskim.

Jeśli nie będziecie mogli Państwo przybyć osobiście – uroczystość zostanie transmitowana na żywo

Msza św. pogrzebowa, pod przewodnictwem biskupa pomocniczego Piotra Sawczuka, będzie odprawiona w parafii pw. Św. Anny w Zwoli w piątek, 16 lutego o godz. 11.00, po czym ciało zmarłego zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.

Wolą ks. proboszcza jest przeznaczyć ofiary na rzecz hospicjum we Włodawie. Osoby pragnące złożyć kwiaty prosimy o jedną ciętą różę.

0 0 głosów
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze