Włodawska Policja zaprasza na Debatę Społeczną

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na debatę społeczną ujętą w cykl spotkań pod hasłem: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Spotkanie będzie ewaluowało poprzednią debatę, której tematem była szeroko pojęta cyberprzestępczość. Spotkanie będzie też doskonałą okazją do promocji mediacji w ramach obchodów Tygodnia Mediacji oraz do poruszenia kwestii bezpieczeństwa powiatu włodawskiego. Debata odbędzie się 18 października o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Włodawie.

Komenda Powiatowa Policji we Włodawie realizuje szereg działań i przedsięwzięć prewencyjnych, których celem jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców powiatu włodawskiego. Jedną z form tych działań są debaty społeczne ujęte w cykl spotkań „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Pełnią one funkcję dialogu pomiędzy społeczeństwem a Policją, wymiany wzajemnych oczekiwań, wskazania miejsc zagrożonych przestępstwami i wykroczeniami wymagającymi szczególnego zainteresowania ze strony organów ścigania.

Najbliższe spotkanie będzie ewaluowało poprzednią debatę, której tematem była szeroko pojęta cyberprzestępczość. Spotkanie będzie też doskonałą okazją do promocji mediacji w ramach obchodów Tygodnia Mediacji oraz do poruszenia kwestii bezpieczeństwa powiatu włodawskiego.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w debacie. Spotkanie odbędzie się 18 października o godz. 10:00 w sali konferencyjnej budynku Starostwa Powiatowego we Włodawie, przy Al. J. Piłsudskiego 24.

Program debaty przedstawia się następująco:
10.00 – powitanie gości
10.15 – podsumowanie działań Policji
10.45 – wystąpienia zaproszonych gości
11.15 – dyskusja
11.45 – podsumowanie debaty

0 0 głosów
Oceń

Latest articles

Related articles

spot_img
0
proszę skomentuj.x