Do policyjnego aresztu prosto z interwencji domowej trafił 28-latek z gm. Wyryki. Mężczyzna został zatrzymany przez włodawskich mundurowych, ponieważ w trakcie wykonywania czynności okazało się, że jest osobą poszukiwaną oraz ma do odbycia karę 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Następnie został przetransportowany do Zakładu Karnego, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności.

W piątek wieczorem, ok. 20:30 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o interwencji domowej w jednej z miejscowości gm. Wyryki. Na miejscu policjanci podjęli czynności, w toku których okazało się, że jedna z osób uczestniczących w awanturze to poszukiwany ukrywający się przed organami ścigania.

Mundurowi ustalili, że 28-latek z gm. Wyryki był poszukiwany od listopada nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy we Włodawie za niszczenie mienia. Po interwencji trafił do aresztu policyjnego, skąd następnego dnia został przestransportowany do Zakładu Karnego na najbliższy 1 rok i 6 miesięcy, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności.

E.T.

0 0 głosów
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze