Wczoraj włodawscy policjanci prowadzili działania ukierunkowane na ujawnianie i eliminowanie z ruchu kierujących pod działaniem alkoholu lub podobnie działających środków. Funkcjonariusze Ruchu Drogowego przeprowadzili ponad 200 kontroli kierujących na stan trzeźwości. W trakcie jednej z nich ujawnili 41-latkę, która kierowała fordem mając ponad promil alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj na drogach powiatu włodawskiego policjanci uczestniczyli w działaniach „Alkohol i narkotyki”. Jej celem było ujawnianie i eliminowanie z ruchu kierujących będących pod działaniem alkoholu lub podobnie działających środków. Funkcjonariusze, w ramach tej akcji, przeprowadzili ponad 200 kontroli kierujących na stan trzeźwości.

Podczas jednej z nich, ok. godz. 16:30 policjanci w m. Skorodnica zatrzymali kierującą pojazdem Ford Mondeo. Badanie alkomatem wykazało, że 41-letnia mieszkanka gm. Stary Brus miała w organizmie ponad promil alkoholu. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

E.T.

0 0 głosów
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze