URSZULIN: BUTELKĄ PO GŁOWIE – ODPOWIE ZA USZKODZENIE CIAŁA

0
452

Wczoraj urszulińscy policjanci zatrzymali 58-latka z gm. Hańsk. Mężczyzna uderzył mieszkańca tej samej gminy torbą na zakupy, w której była butelka z piwem w głowę powodując u niego obrażenia ciała. Dzisiaj zatrzymany usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, do którego przyznał się. Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po południu włodawscy policjanci przyjęli zawiadomienie od mieszkańca gm. Hańsk, z którego treści wynikało, że mężczyzna został uderzony przez mieszkańca tej samej gminy w głowę reklamówką, w której była butelka z piwem. W wyniku tej napaści mężczyzna doznał obrażeń ciała.

Policjanci z Urszulina zatrzymali podejrzewanego o to przestępstwo – 58-latka z gm. Hańsk. Ponieważ mężczyzna znajdował się pod działaniem alkoholu noc spędził w policyjnym areszcie.

Dzisiaj po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut naruszenia czynności narządów ciała mieszkańca gm. Hańsk, co skutkowało rozstrojem jego zdrowia dłużej niż 7 dni. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Za to przestępstwo grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło : Komenda Powiatowa Policji we Włodawie

0 0 głosów
Oceń