STAND-UP! Magda Kubicka we Włodawie!

Znacie ją i wiecie jak łatwo zdobyła uznanie wśród publiki kochającej stand-up. Współpracuje z naszym domem kultury już od dłuższego czasu a efektem naszej współpracy są znakomici komicy odwiedzający nasze skromne progi. Po raz kolejny i na pewno nie ostatni

Magda Kubicka

zagości we Włodawie.

Lockdown, który wielu z nas dał się we znaki można odreagować 🙂 Bilety możecie nabyć już dziś w sekretariacie Włodawskiego Domu Kultury.
lość miejsc ograniczona do 50% na widowni. * Zakaz nagrywania występów. * Występ dla osób powyżej 18. roku życia. * Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety. W związku z obecną sytuacją w Polsce kupując bilet akceptujesz następujące wytyczne: – Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa. – Kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.

Czytaj więcej na: kupbilecik

0 0 głosów
Oceń

Latest articles

Related articles

spot_img
0
proszę skomentuj.x