Specjaliści IT światowego giganta z firmy Google przeszkolą Włodawskich przedsiębiorców !

0
319

Internetowe Rewolucje we Włodawie !

Specjaliści światowego giganta z branży informatycznej – firmy Google – doradzą włodawskim przedsiębiorcom jak skutecznie promować się w internecie.

Szczegóły dotyczące projektu „Internetowe Rewolucje” realizowanego przez Google Polska będzie można poznać podczas spotkania, które odbędzie się 7 maja o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego we Włodawie.

Jest to kolejna propozycja dla przedsiębiorców, którą przygotowaliśmy wspólnie z Włodawską Radą Biznesu. Dzięki bezpłatnemu udziałowi w projekcie przedsiębiorcy poznają skuteczne sposoby promocji w sieci, dzięki czemu będą mogli dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć efektywność działania swojej firmy. Spotkanie ma charakter otwarty. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – mówi burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

Internetowe Rewolucje to bezpłatny projekt Google Polska stworzony z myślą o wsparciu przedsiębiorców w zakresie szeroko rozumianego marketingu internetowego. W ramach projektu firma zyskuje bezpłatne, trzymiesięczne wsparcie profesjonalnego doradcy w zakresie: analizy potrzeb przedsiębiorstwa i jego dotychczasowych działań w internecie oraz pomoc w zdefiniowaniu indywidualnego planu działania.

0 0 głosów
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze